Nejprodávanější glukometry 2017

Glukometr Glucolab Glukometry slouží vašemu zdraví a pomáhají vám měřit obsah cukru v krvi. Pokud máte nadměrné hodnoty glukózy, přístroj vám to ukáže a nejen to. Dokáže hodnoty průběžně ukládat a zobrazovat průměrné naměřené hodnoty. Během několika sekund tak máte přehled o hladině cukru v krvi a snadno si můžete nastavit, zda chcete měřit před nebo po jídle.

Abychom vám usnadnily výběr nového přístroje, zjistily jsme, jaké glukometry jsou nejprodávanější. Podle oblíbenosti prodejů jednotlivých eshopů a spotřebitelů jsme sestavily ojedinělý a přehledný seznam nejlepších modelů.

Jaké jsou nejprodávanější glukometry?
Pořadí:
1.
Název modelu:
GlucoLab + 50 proužků
Hodnocení:
90%
Cena:
365 Kč
Pořadí:
2.
Hodnocení:
90%
Cena:
677 Kč
Pořadí:
3.
Název modelu:
Beurer GL 50
Hodnocení:
90%
Cena:
1 199 Kč
Pořadí:
4.
Hodnocení:
90%
Cena:
677 Kč
Pořadí:
5.
Název modelu:
EasyGluco + 25 proužků
Hodnocení:
90%
Cena:
453 Kč
Pořadí:
6.
Hodnocení:
90%
Cena:
399 Kč

Jak vybrat ten správný glukometr?

  • Chcete moderní přístroj? Pokud ano, budete si jej moci připojit k počítači a vyhodnocovat výsledky přímo na vašem monitoru. To ocení zejména mladší generace.
  • Cena proužků. Na trhu je velké množství různých druhů glukometrů a při jeho pořízení bychom více než na cenu přístroje měli koukat na cenu měřících proužků, které budeme dokupovat opakovaně.
  • Velikost displeje. Doporučujeme větší displej.
  • Intuitivní ovládání. Přístroj by měl být snadno ovladatelný i bez nutnosti návodu. Dejte na svou intuici.
  • Dražší či levnější přístroje? Cena přístroje je u glukometrů úměrná přesnosti a kvalitě měření. Pokud vyžadujete přesné měření, budete si muset připlatit.
  • Sledujte u nás nejprodávanější glukometry a berte si inspiraci z toho co lidé nejčastěji kupují. Možná právě zde bude pro vás ten ideální model.

Jak funguje glukometr?

Měřit glukózu v krvi nelze bez tzv. měřících proužků. Na nich se ukazuje měření pomocí elektrického proudu. Výsledky testů potom mají podobné hodnoty jako laboratorní testy.


Sdílej se svými přáteli...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Zaslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *