Nejprodávanější kamery do auta 2017

kamera do auta TrueCam Dnes je již běžnou záležitostí mít v autě kameru, jelikož člověk nikdy neví, kdy ji bude potřebovat. Nemusí jít zrovna o nehodu a přesný záznam pro policii, ale může jít třeba o zvláštní přírodní úkaz, který stojí za to natočit. Staňte se přímým pozorovatelem a mějte přehled o tom, co se děje na cestách, po kterých jezdíte. Zaznamenejte velké padající kroupy nebo zvláštní větrný vir přímo kamerou a podělte se o své zážitky s přáteli a rodinou. Otravuje vás bezohledný pirát silnic? Natočte ho a oznamte příslušným orgánům. Pro tyto akční situace jsou nejprodávanější kamery do auta tím správným společníkem na cestách.

Jelikož vás máme rádi a chceme vám nakupování usnadnit, připravili jsme pro lepší přehled – test těch nejprodávanějších kamer do auta, který je vyhotovený na základě spotřebitelských hodnocení, rad odborníků a recenzí od kupujících.

Jaké jsou nejprodávanější kamery do auta?
Pořadí:
1.
Název modelu:
TrueCam A7s
Hodnocení:
95%
Cena:
3 790 Kč
Pořadí:
2.
Název modelu:
TrueCam A5s
Hodnocení:
90%
Cena:
2 990 Kč
Pořadí:
3.
Název modelu:
Lamax Drive C7
Hodnocení:
89%
Cena:
2 129 Kč
Pořadí:
4.
Název modelu:
Eltrinex CarHD LDWS
Hodnocení:
83%
Cena:
2 690 Kč
Pořadí:
5.
Název modelu:
CEL-TEC E07
Hodnocení:
91%
Cena:
2 438 Kč
Pořadí:
6.
Název modelu:
Mio MiVue 658 Touch Wifi
Hodnocení:
90%
Cena:
4 999 Kč
Pořadí:
7.
Název modelu:
Gogen CC 101 HD
Hodnocení:
81%
Cena:
1 199 Kč

Před nákupem kamery do auta si ujasněte:

Kamera do auta by měla splňovat všechny požadavky kupujícího, ale jak zjistit, zda ta či ona kamera je ta správná? Zaměřte se na těchto pár bodů:

 1. Jaká je instalace, návod – vše by mělo být jednoduché a snadno pochopitelné
 2. Zda jde nastavit v ovládání čeština
 3. Jaká je kvalita zvuku a videa, jaká je kapacita paměti
 4. Zda kamera rozpozná objekt do posledního detailu (kvalita rozlišení)
 5. Jak točí v noci
 6. Nezapomeňte na velikost paměti a paměťovou kartu, také na pozorovací úhel, rychlost záznamu, zda má funkci GPS, uzamčení zámku, automatické zapnutí záznamu a jiné funkce, které usnadňují používání.
 7. Zvažte před koupením, jaký je poměr mezi výkonem a cenou.
 8. Sledujte co lidé nejčastěji kupují, např. nejprodávanější kamery do auta zde u nás, dále sledujte recenze a diskuse. Uděláte si přehled a třeba se inspirujete.

Pokud si vyberete kvalitní kameru do auta, nemusíte nic nastavovat a po spuštění funguje automaticky jak má. Většina změn nastavení se provádí v kolonce Menu. Hodně záleží na držáku, zda nabízí možnost naklonění kamery a brání vibracím nebo třepání obrazu. Video nahrávka má možnost přepínání rozlišení, kvalita obrazu by měla být na vysoké úrovni. Levnější kamery nemají moc kvalitní obraz hlavně při nočním natáčení, proto je dobré u kamer nešetřit a investovat do kvality. Doporučujeme koupit paměťovou kartu s větší pamětí a rozlišením.

 • Příslušenství kamer do auta většinou obsahuje: kabel pro připojení do auta, USB kabel pro připojení k telefonu nebo do počítače, držák kamery, návod. Některé lepší kamery mají i paměťovou kartu.
 • Kde se kamera instaluje? Většinou se instaluje nad zrcadlo v autě, zasune se do držáku a při nabíjení se připojí kabelem k autobaterii. Připevnění držáku – pomoci přísavky nebo nalepovací pásky.
 • Důležitá je nenápadnost kamery, pokud nechcete přilákat zloděje. Nejvhodnější barva je černá nebo šedá, bez chromových prvků a třpytivých doplňků.
 • Jaký pozorovací úhel je nejlepší? Pozorovací úhel se doporučuje 110 – 150 stupňů. Proč 110 st.? Protože při menším rozsahu kamera nepojme do zorného pole auta z protisměru. Proč ne víc než 150 st.? Protože při větším rozsahu vzniká obraz rybího oka a snižuje se přesnost snímaných věcí.
 • Co kvalitní kamery nabízí?
  – automatické zapnutí nahrávání
  – senzor pohybu
  – záznam pohybu před autem v noci na parkovišti (tato funkce je aktivní pouze při nastavení)
  – další funkce – smazání starších záznamů a blokování smazání nových videí
  – dobře poslouží jako svítilna, foťák nebo webkamera
  – některé kamery jdou také propojit s televizí, přehrávání na tabletu je samozřejmostí
  – u kamery do auta vždy věnujte pozornost rozlišení obrazu, jelikož kvalita videa musí odpovídat co nejblíže realitě a zaznamenat přesný obraz toho, co se stalo
  – u většiny kvalitních přístrojů se ukládá se záznamem zároveň datum a čas události, také jde vypnout mikrofon, zvětšit obraz díky funkci zoom, možnost připojení přes wi-fi
  – kamera může být jedna nebo dvojí kamera. Dvojí kamera se hodí například do taxi nebo autobusů, vidí do prostoru, kde sedí cestující. Taková kamera se dá nainstalovat i do nákladních prostorů, avšak kvalita záznamu už není tak čistá a přesná.

Předtím, než si svoji vysněnou autokameru koupíte, věnujte pozornost hlavně vybranému modelu, jaké má vlastnosti a co nabízí, přečtěte si recenze a doporučení, ptejte se, pokud máte dotazy. Každý výrobce nabízí jiný balíček služeb a doplňků. Doporučujeme si také prohlédnout testy kamer do auta na našem partnerském portálu sestavený na základě testů renomovaných organizací z Německa, Česka a Slovenska.

Inspirujte se třeba u nás. Nejprodávanější kamery do auta pro vás sestavujeme na základě žebříčků prodejnosti velkých eshopů a srovnávačů cen.


Sdílej se svými přáteli...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Zaslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *