Nejprodávanější kontaktní grily 2017

Kontaktní gril Tefal Hledáte, jaké jsou nejprodávanější kontaktní grily v českých eshopech? Připravily jsme pro vás jednoduchý přehled, který porovnává nejolíbenější modely v několika internetových obchodech typu Kasa.cz či Mall.cz. Nechte se i vy inspirovat ostatními zákazníky a kupte si lidmi prověřenou kvalitu. Náš žebříček je nezávazný.

Aktuálně pro vás monitorujeme nejprodávanější kontaktní grily u ověřených českých eshopů. Chcete i vy pohostit své přátele šťavnatým steakem? Pořiďte si tyto malé stolní zázraky.

Jaké jsou nejprodávanější kontaktní grily?
Pořadí:
1.
Název modelu:
Tefal GC 305012
Hodnocení:
92%
Cena:
1 749 Kč
Pořadí:
2.
Název modelu:
Gril Tefal Optigrill EE
Hodnocení:
97%
Cena:
4 999 Kč
Pořadí:
3.
Název modelu:
Tefal GC600010 XL
Hodnocení:
93%
Cena:
2 679 Kč
Pořadí:
4.
Název modelu:
Catler GR 8012
Hodnocení:
92%
Cena:
6 990 Kč
Pořadí:
5.
Název modelu:
De Longhi CGH 902 C
Hodnocení:
92%
Cena:
2 999 Kč
Pořadí:
6.
Název modelu:
ETA Contact 6155
Hodnocení:
90%
Cena:
1 799 Kč
Pořadí:
7.
Název modelu:
Philips HD 4469/90
Hodnocení:
94%
Cena:
2 199 Kč

Proč si pořídit kontaktní gril?

Nejste ještě rozhodnuti, zda si pořídit některý z oblíbených kontaktních grilů? Zkusíme vás přesvědčit, proč se vyplatí jej mít.

1) Tuk při grilování stéka do nádob, které má většina grilů jako součást balení. Grilujete tedy s minimem tuku.

2) Nemusíte řešit zapalování a složité rozdělávání ohně. Stačí zapojit do zásuvky, nechat 5 minut ohřát a grilovat. Rychle a jednoduše.

3) Parádní gril seženete i za 1500 Kč. Pokud si ale připlatíte, budete mít k dispozici například model se senzory, který měří výšku masa a díky konstantní teplotě dokáže automaticky určit jeho propečení. Ideální na hovězí steaky. To nabízí například přístroj Tefal OptiGrill EE, který osobně vlastním a nemůžu říct jediné špatné slovo.

4) Zdravé grilování. Na ohni se chtě nechtě do masa dostane prach či ohořené kousky dřeva nebo dřevěného uhlí. Zde nikoliv.

5) Má to samozřejmě i své nevýhody. Například maso nedostane charakteristickou vůni, kterou mu dodává dřevo a oheň. Výčet výhod, ale daleko překoná nevýhody.

6) Možnou inspiraci při výběru nového modelu do vaší kuchyně vám dá náš žebříček nejprodávanějších kontaktních grilů. Žebříček do roka několikrát aktualizujeme o nové modely, které se staly po svém uvedení na trh bestsellerem.

Co je dobré?

Mezi absolutní špičku na trhu patří kontaktní grily značek Catler a Tefal.