Nejprodávanější krokoměry 2017

Krokoměr značky Silva Co je krokoměr? Jednoduché zařízení a užitečný doplněk pro turistiku, který dokáže měřit počet kroků a také spálené kalorie. Můžete si jednoduše změřit ujitou nebo uběhnutou vzdálenost a to včetně několikadenní historie. Pedometry, jak se krokoměry také nazývají, pomohou splnit vaše denní cíle. Ne nadarmo se říká, že denně by měl člověk ujít v rámci prevence civilizačních chorob alespoň 10000 kroků. Tímto zařízením si to jednoduše změříte.

Jaké jsou nejprodávanější krokoměry? Pár stovek korun vás dělí od investice do nejlepších krokoměrů na trhu. Jednoduše si jej pověste na krk nebo přidělejte na ruku a mějte celý den přehled o vaší pohybové aktivitě. Krokoměry jsou také ideální pro nordic walking a outdoor turistiku.

Jaké jsou nejprodávanější krokoměry?
Pořadí:
1.
Název modelu:
SILVA ex30
Hodnocení:
Hodnocení 100%
Cena:
1 009 Kč
Pořadí:
2.
Název modelu:
SILVA EX10 Distance
Hodnocení:
Hodnocení 100%
Cena:
769 Kč
Pořadí:
3.
Název modelu:
Silva Ex Distance
Hodnocení:
Hodnocení 100%
Cena:
589 Kč
Pořadí:
4.
Název modelu:
Spokey Moony
Hodnocení:
Hodnocení 100%
Cena:
380 Kč
Pořadí:
5.
Hodnocení:
Hodnocení 100%
Cena:
663 Kč
Pořadí:
6.
Název modelu:
SILVA EX plus
Hodnocení:
Hodnocení 100%
Cena:
689 Kč
Pořadí:
7.
Název modelu:
inSPORTline Strippy
Hodnocení:
Hodnocení 100%
Cena:
690 Kč

Jak vybrat krokoměr?

Nejdříve si položte otázku s ohledem na své potřeby a sportovní aktivity. Pokud budete krokoměry používat na běžnou chůzi, stačí vám základní vybavení s počítáním kroků. Pokud chcete využívat krokoměry k hubnutí, připlaťte si a pořiďte si ty s počítáním spálených kalorií.

Cenové rozdíly nejsou tak velké. Přidáním pár stovek si můžete zakoupit ty nejkvalitnější a zároveň nejprodávanější krokoměry. Ceny začínají na cca 200 Kč, střední cestou je pořizovací cena od 500 do 800 Kč.

Proč mám ujít denně 10 000 kroků?

Podle studií na zdraví a pohyb bylo zjištěno, že právě 10 000 kroků denně je dostačující pro pozitivní ovlivnění zdraví dospělého zdravého jedince. Chůzí bojujete proti obezitě a následným nemocem srdce a cév. Zlepšujete si celkové zdraví, kondici a udržujete si optimální váhu.

Jenže, dostatečný pohyb má jen 10% obyvatel vyspělých zemí. To je sakra málo. Přičemž 10 000 kroků odpovídá ujité vzdálenosti přibližně 7 km.

Pro snížení váhy a efektivní hubnutí si nastavte vyšší cíle než je optimum. Tedy alespoň 12 500 až 15 000 kroků denně. Nezapomeňte, že každý krok se počítá.

Víte že, ujitím 10 000 kroků spálíte přibližně 450 kcal, což odpovídá zhruba hodinovému intenzivnímu tréninku aerobicu? To není zlé že? Choďte takto denně a vaše váha začne ubývat.

Nejprodávanější značky krokoměrů?

Tradičně patří mezi nejprodávanější a nejoblíbenější krokoměry značky SILVA, Spokey, Professor a Digiwalker.


Sdílej se svými přáteli...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Zaslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *